close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

код для вставкиСкачать
Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ДНЗ №1
Каховський район
Херсонська область
Урок англійської мови
проведений у 2-му класі
учителем І категорії
Семеновою В.М.
2013-2014 н. р.
Мета:- узагальнити та систематизувати знання учнів по темі «Тварини»;
- активізувати лексичний матеріал в усному мовленні;
- формувати в учнів навички діалогічного мовлення за темою;
- розвивати мовленнєві здібності учнів;
- удосконалювати фонетичні, лексичні та граматичні навички;
- формувати вміння сприймати та розуміти на слух невеличкі розповіді учнів;
- розвивати пам'ять, увагу;
- виховувати в учнів любов до тварин.
Обладнання: підручник, робочий зошит до підручника А. Несвіт 2-й клас ,слайд-шоу
“Animals”, малюнки по темі, гра “Look and say”,міні-проекти учнів про тварин,картки
для роботи в парах, ноутбук, мультимедійний проектор.
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.
-Good morning, good morning, good morning,
-How are you?
-I’m fine, I’m fine, I’m fine,
-Thank you!
(пісня “Hello!”)
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: The topic of our today’s lesson is “My favourite animal”. We are going to talk about
different animals.
3. Фонетична розминка.
T: Please, look at the blackboard and repeat after me.
It is a tongue twister. Let’s pronounce quickly and correctly.
I see a black big cat,
Big black cat, big black cat.
What a big black cat!
What a cat! What a cat!
ІІ. Основна частина уроку.
1. Активізація лексичних одиниць.
1) Let’s review some words on the topic.
-повторення ЛО ( за допомогою слайд-шоу, по тематичним карткам).
2)Listen the riddles and try to guess!
A) It can fly
It says “Good morning!”
It says “Good bye!”
(a parrot)
B) It’s little, it’s grey
It lives in a little house. Pi, pi.
( a mouse)
C) Moo, moo
I have some milk for you.
(a cow)
D) I like milk!
I like milk! Mew! Mew!
( a cat)
E) It’s a wild animal.
It likes bananas.
( a monkey)
F) It’s a wild animal.
It’s big and grey.
( an elephant)
3)Pair work.
T: You have got a set of cards. What can you see?
Listen and put your cards in a line. Who set cards right and first.
( a kitten, a horse, a crocodile, a parrot, a lion, a rabbit, a giraffe, an
elephant, a pig, a tiger)
4) Game “ Look and say”.
T: - 1C! What’s this?
-
It’s a fox.
- Is it big?
- No it isn’t.
- What colour is it?
- It’s red.
5) Read the description of an animal and guess the name.
(Workbook Ex.3 p. 64-65)
2. Фізкультхвилинка.
T: Children, let’s have a rest. Stand up, please. Look at the white board and move.
You may also sing the song “Head, shoulders, knees and toes.”
3. Тренування у вживанні структури “Have you got...?”
1)T: -Have you got a pet?
P: -Yes, I have.
- No, I haven’t.
T: - What have you got?
P:- I have got …( a cat, a parrot, a puppy).
2) Робота в парах. P1 –P2
4. Опрацювання структури “What is your favourite animal?”
T: - What is your favourite animal?”
P:- My favourite animal is a …
( Робота в парі, ланцюжком. Інтерактивна вправа «Мікрофон»).
5. Project work.
Проектна робота. Монолог учнів про улюблену тварину по малюнку.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Домашнє завдання.
Розгадати кросворд.
2. Підведення підсумків уроку.
1) Оцінювання.
2) Рефлексія. ( перевірка емоційного стану на кінець уроку)
3) Пісня “Bingo.”
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа