close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

код для вставкиСкачать
Урок з англійської мови у 2 класі .
Тема: « Свята. День народження».
Мета:1) ознайомити учнів з новими лексичними одиницями і
навчити учнів вживати:birthday,party,garden,Happy birthday!
2).навчити читати слова з голосною а у відкритому складі;
3)навчити вимовляти та писати літеру Ww;
4)формувати соціокультурну компетентность.
5)удосконалювати навички усного мовлення.
Тип уроку:урок-свято.
Обладнанн: підручник, картки до гри,запис на дошці,буква Ww на картці, алфавіт, плакат
«Happy Birthday», торт зі свічами, аудіо запис, підручник О.Карп'юк для 2 класу.
Хід уроку:
І.Організаційний момент.
1.Привітання..(робота в парах ). Повідомлення теми уроку.
Good morning! How are you?- I'm fine,thank you.
I'm glad to see you! - Nice to meet you!
Are you happy? - O' key!
Are you happy? -Yes, we are happy.
2. Today's topic is “Birthday”.
2.Фонетична робота над віршом.
a). Are you happy? Are you happy? Are you happy?
Clap your hands.
Are you happy? Are you happy? Are you happy?
Clap your hands.
Are you happy? Are you happy? Are you happy?
Yes, we are happy.
Are you happy? Are you happy? Are you happy?
Clap your hands.
T. I'm glad to see you! ? O' key! Sit down, please!
b) . Читання транскрипційних знаків:
А зараз ми потрапимо до Королеви Фонетики та допоможемо їй
правильно прочитати звуки.
[е], [і], [Ө], [ŕ], [k], [∂], [ᴐ], [ƒ],[W]
с).Відпрацювання звуку [w] Tongue-twister. Listen and repeat.
вірш“Why do you cry, Willy?”
Why do you cry, Willy?
Why do you cry?
Why, Willy? Why, Willy?
Why, Willy? Why?
ІІ. повідомлення теми та мети уроку.
Today we'll have a very interesting lesson: we'll have unusual marks, we'll go to
the birthday’s party, learn a lot of new words and expressions and interesting
things on the topic “Birthday”.
Let's go to the birthday's party.
( Сьогодні ви продовжите знайомство з новими словами по темі, а також
познайомитесь з літерою Ww, та научитесь читати слова з літерою а у
відкритому складі. Побуваєте на святі у іменинникa. Наш урок сьогодні співпав з
днем народження вашої однокласниці Каті Тесленко,тому ми потрапимо з вами
на свято. У нас буде не звичайний урок,а урок-свято.)
Warming up: Мовна розминка.
T: And tell me: How are you?
Р:: I'm fine, thank you
T=>P=>P How old are you?
P.P. P: I'm fine. I'm OK. I'm 7( 8).
ІІІ. Основна частина уроку.:
1.Checking homework. Перевірка домашнього завдання.
Т: Well, let's check your home task for today. Open your exercise-books on page 85
and read words and sentenses, pleasе.
a). Hello! I am Ann. I am big. I am ten. He is Tim. He is not big. He is five.
b). –Hello,Ann!
-Hello,Tim. Let's go home.
- Oh,no!. Let's go to Tom's.
2. Учні декламують вірш “ Green, brown, black, blue.”
What's your name?
White, pink, yellow, grey.
My name's Tim.
I'm five today!
2. Let's play in a game “I can all I want. ”
Кожен з вас отримав картки зі словами. Ви збираєтесь на свято з приводу дня народження.
Складіть речення,що ви будете робити, або що ви не зможете робити на святі./ вимова
кожного речення супроводжується показом дії/.
Відпрацювання структури I can …/ I caп not …. ( структура записана на дошці)
swim
fly
jump
run
go
dance
sing
Sit down
3.. Let's play in a game “ Presents. ” We shall go to the shop and buy presents.
На дошці малюнки, учні одержують написані слова і вибирають предмет.
Виграє той, хто правильно вибере пару.
Present- подарунок, puzzle - па зли, ball- м'яч, post-card- листівка,
party- вечірка, лялька - doll.
ррп
1.Підготовка до читання.
ІІІ. Подання нового матеріалу.
1.Підготовка до читання.
Open books at page 86.. Look at picture one.It is birthday party.Це-вечірка з нагоди дня
народження.
Аудіозапис: Listern and repeat: birthday party, garden, Happy birthday.
2.Робота над коміксами. Прослуховування.
Where is mummy? Where is daddy? Where is my birthday party?
Don't worry, Tom. Let's go to the garden. Happy birthday!!!
2. Читання.
Look at the comic. Is it Bill's birthday party?
3. Контроль розуміння. Гра: “Сюрприз.”
Now, let's play “Yes/No game”.
( учні відповідають та одержують подарунок)
I can see Miss Poppins.
Yes.
Tom is sad.
No.
I can see blue balloons.
Yes.
I can see white balloons.
No.
Children are in the garden.
Yes.
4. Фізкультхвилинка. / Рhysical warming- up./
Clap left, clap right.
Clap up, clap down.
Look left, look right.
Look up, look down.
You can jump, you can run
You can sing, you can sit down.
5.Діалог: « Вечірка з дня народження».
Let's go to Kate's birthday party.
Кожен учень виходить з подарунком
Учень 1: Happy birthday to you, Kate!
Учень 2: This is a present for you!
Учень 1: Open it and see.
Учень 2: Wow! It's a doll! It's fantastic! Thank you!
( умова, хто каже вирази той залишається на святі.)
Співають пісню “ Нappy birthday to you!”
На святковому столі тістечко із свічками.
ІV. Практикування учнів у читанні
1.прослуховування аудіо запису слів:
name, Kate,Jane,take,table.
2.буква а у відкритому складу читається [ei].
A[ei]
3.за вчителем читають речення №2,№3,№4.
4.Нашої іменинниці діти подарували листівку з літерою і зараз ми її дамо ім'я
Ww [w].
V. Let's play in a game. Фонетична гра “ Bingo”.Прийшов час і пограти. Я читаю слова.
( кожен учень отримує картку з шістьма квадратних карток, на яких написані слова,
і шість фішок. Виграє той,хто першим накриє всю картку.)
TEN
RED
CUP
BAG
BIG
DOG
VI. Заключна частина уроку.
Д/з. 1. Прочитати по рядку нові слова.
2.читати на стор.87.*
3. прописати по рядку букву Ww.
VII. Підведення підсумків уроку.
А зараз привітаємо з днем народження один одного, і николи не забувайте вітати так своїх
близких. Напишемо привітання на листівки.
Happy birthday to you!
VIII. Виставлення оцінок. Підведення підсумків уроку.
Що нового ви вивчили коли збирались на вечірку з дня народження?
Чи сподобався вам урок – свято?
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа