close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

код для вставкиСкачать
УКРАЇНА
ЯГОТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
Про затвердження порядку відрахування до міського бюджету частини
чистого прибутку (доходу) господарською організацією «Яготинська
житлово-експлуатаційна контора», яка належать до комунальної
власності міста Яготина
Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 69 Бюджетного кодексу
України, постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2011 № 138 «Про
затвердження Порядку відрахування до державного бюджету частини
чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх
об’єднаннями», Яготинська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити порядок відрахування до міського бюджету частини
чистого прибутку (доходу) в 2015 році господарською організацією
«Яготинська житлово-експлуатаційна контора», яка належать до комунальної
власності м. Яготина згідно з додатком.
2. Встановити нульову ставку відрахувань частини чистого прибутку
(доходу) в 2015 році до міського бюджету господарською організацією
«Яготинська житлово-експлуатаційна контора».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну
комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку бюджету та
фінансів.
Міський голова
29 січня 2015 року
№ 2982-55 –VІ
Н.М. Дзюба
Додаток
до рішення Яготинської міської ради
29.01.2015 № 2982-55-VI
ПОРЯДОК
відрахування до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу)
господарською організацією «Яготинська житлово-експлуатаційна
контора», яка належать до комунальної власності міста Яготина
1. Згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу), яка
підлягає сплаті до міського бюджету господарською організацією
«Яготинська житлово-експлуатаційна контора», яка належать до комунальної
власності міста Яготина за відповідний період визначається виходячи з
обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положенням
(стандартами ) бухгалтерського обліку.
2. Розрахунок чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою
звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського
обліку, подається господарською організацією комунальної власності міста
до органів державної податкової служби у строк, передбачений для подання
декларації з податку на прибуток підприємств.
Міський голова
Н.М. Дзюба
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа