close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

код для вставкиСкачать
Тема. Мій ляльковий будинок
Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал теми; навчати вживати
іменники у присвійному відмінку в мовленні; формувати навички
діалогічного мовлення,читання; розвивати навички письма, памʼять й увагу;
виховувати дбайливе ставлення до речей.
Обладнання: картки для роботи в групах, для вивчення нового матеріалу,
ляльковий будинок.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття нового матеріалу
1. Привітання
Stand up, please! Good morning!
How are you?
2. Повідомлення теми та мети уроку
Сьогодні ми с вами будемо говорити про іграшки та вчитись
розповідати про те, кому належать різні речі. Вивчимо нові слова,
будемо інсценувати діалоги та грати в ігри.
3. Уведення в іншомовну атмосферу
Гра з м’ячем. (Учащиеся становятся в круг и, бросая друг другу мяч, называют
игрушку. Ученик, не сделавший этого быстро или повторивший ранее сказанноее,
выходит из игры)
ІІ. Основна частина уроку
1. Тренування у вимові звуків
Давайте вивчимо скоромовку: «Clowns grow glowing crowns» .
Повторюйте за мною. Repeat after me.
2. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу
1) Вивчення нових слів
2) Гра «Увага»
Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну с карток з
дошки. Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають,
якої картки не вистачає.
3) Впр.1 с. 68
4) Впр.2 с.68
3. Розвиток умінь мовлення
Технологія «Мікрофон»
Впр.3 с.69
4. Фізкультхвилинка
Let’s clap,
Let’s stamp,
Let’s jump,
Let’s run,
Let’s sing,
Let’s have fun!
5. Навчання читання.
Впр.4 .69
6. Письмо
1) Впр.5 с. 69
2) Гра «Напиши». (Утворити словосполучення з поданих слів)
Doll/
dress
Tim/
car
Dog/
boll
Teacher/
book
Bird/
house
Ann/
present
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання
РЗ впр 1, 2 с. 52 (усно), 3 с.53 (письмово)
2. Релаксація
 Що нового ви дізналися на уроці?
 Які завдання вам сподобалися найбільше?
Kate/
Hat
Nick/
penсil
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа