close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

Поверни 15% від вартості навчання

код для вставкиСкачать
ПОВЕРНИ 15% ВІД ВАРТОСТІ НАВЧАННЯ
Коли і куди звертатися?
Звертатися необхідно до податкового органу за місцем проживання платника
податку з 1 січня до 1 квітня звітного року. Подає документи той, хто заключив договір за
навчання.
Необхідні документи:
Довідка про отриманий у звітному році дохід у вигляді заробітної плати про
утриманий податок з доходів фізичних осіб виданої роботодавцем.
Заяву із зазначенням банківського рахунку ощадної книжки (рахунок 2620…).
Копія паспорту.
Для кредиту при навчанні подається копія довідки про індивідуальний
ідентифікаційний номер (дитини та того з батьків, хто подає декларацію).
Копію договору з навчальним закладом.
Копії квитанцій про сплату за навчання за звітній рік.
Копію свідоцтва про народження дитини (студента).
Довідку з навчального закладу про кількість місяців навчання дитини.
(на підставі п.п. 3.3. ст. 166 Податкового Кодексу України)
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що кошти повертаються ЗА ПОПЕРЕДНІЙ РІК НАВЧАННЯ
Читай тут http://gorod.dp.ua/news/99923
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа