close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

код для вставкиСкачать
ЧИТАННЯ
№19
Тема: Апостроф. Читання слів з апострофом.
Мета: познайомити дітей з новим знаком, що не є звуком; вчити читати слова з
апострофом; розвивати увагу, вміння уважно слухати вчителя;
ХІД
ЗАНЯТТЯ
І. Актуалізація знань.
1. Повторення вивчених віршів дітьми хором.
2. Читання з дошки складів, слів, речення.
МА – МЯ
ТА – ТЯ
СА – СЯ
РА – РЯ ВА – ВЯ
БА – БЯ
ПА – ПЯ
ФА – ФЯ
МЕ – МЄ ВЕ – ВЄ
3. Казка про апостроф. «Чому приголосний звучить твердо?»
4. Читання : склад – слово. М’я – м’ясо сім’я сім’ю сім’ї
Б’я - об’ява б’ють б’ється
Р’я - пір’я бур’ян кур’єр
ІІ Новий матеріал.
1. Читання складів на стор. 25.
2. Заучування віршика про апостроф. Я як кома виглядаю
Біля букви проживаю.
А якщо мене немає –
Слово значення міняє.
3.З’єднання малюнка і слова на стор.26. Розфарбовування.
3. Звуко-буквений аналіз слів: пір’я, в’юн, дев’ять.
4. Читання таблиці складів.
5. На дошці і в зошитах: з’єднання стрілочками букв та утворення слів.
6. Читання слів з дошки: м’ята, п’ята, бур’ян, пір’я, м’ята, Дем’ян, Соф’я,
хлоп’ята, п’ять, хом’як, Мар’ян, сім’я, подвір’я.
ІІІ. Підсумок заняття. Домашнє завдання: стор.26
ПИСЬМО
№19
Тема: Письмо малих паличок із заокругленням внизу. «Казкові герої» - Хто з
ким розмовляє?
Мета: вчити писати маленькі палички із заокругленням внизу; розвивати окомір,
зорову пам’ять, увагу; виховувати старанність, працьовитість.
ХІД ЗАНЯТТЯ
І.Актуалізація знань.
1.Повторення вірша хором.
2. Письмо малих паличок. Показ на дошці, а далі дітки пишуть самостійно.
3. Письмо подвійних паличок.
4. Назвати казкових героїв. З якої казки вони до нас прийшли?
5. Кожний герой має свій колір. Розфарбовування казкових героїв.
6. Письмо на ксероксі букви Ии. (малих паличок із заокругленням внизу)
два рядочки.
7. Друкування букв на стор.55 - ПІЧ НІЧ Ш
ІІ. Підсумок заняття: дома дописати букву И и.
МАТЕМАТИКА
№ 19
Тема: Пряма і обернена лічба в межах семи. Співвідношення числа і кількості
предметів.
Мета: вчити дітей лічити, розфарбовувати; розвивати мовлення, мислення.
ХІД
ЗАНЯТТЯ
І. «Подорож до мами – курки.» Курчатко хоче до своєї мами, але воно може пройти
по місточку тоді, коли запише всі цифри. Розфарбовування.
2. Домальовування кількості яблук, такої яку показує цифра.
3. Письмо цифри 7.
4.Склад числа 7. Заучування напам’ять. Порівняння чисел.
Розв’язування прикладів.
5.Робота на стор. Ксерокса.
7. Домашнє завдання: дописати стор. ксерокса.
ЛОГІКА
№19
1. Читання віршиків, відповіді на них: ТАК - НЕ ТАК.
2. Розфарбовування предметів кольоровими олівцями.
3. Домашнє завдання: Зафарбувати всі малюнки на стор.117
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа