close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

код для вставкиСкачать
Про декларування спадщини, що оподатковуються за нульовою ставкою
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва повідомляє,
що згідно п.174.3 ст.174 Податкового кодексу України
особами, відповідальними за сплату (перерахування)
податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали
спадщину
Дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи
немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню, зазначається в річній
податковій декларації.
Разом з тим, пунктом 179.2 ст.179 Кодексу визначено, що згідно з розділом
IV ПКУ обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації
вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий
платник податку отримував доходи, зокрема, у вигляді об'єктів спадщини, які
відповідно до цього розділу оподатковуються за нульовою ставкою податку.
Враховуючи вищевикладене, фізичні особи - платники податків, які
отримали дохід у вигляді спадщини (подарунка), який згідно з Кодексом
оподатковується за нульовою ставкою податку, не зобов'язані включати
вартість (суму) такої спадщини (подарунка) до складу загального річного
оподатковуваного доходу та подавати річну податкову декларацію про
майновий стан і доходи, але за умови відсутності інших підстав для подання
декларації
Також відзначимо, що з початку компанії декларування в ДПІ у
Центральному районі м Миколаєва вже подано 134 декларації річні податкові
декларації про майновий стан і доходи. З них 84 декларації надійшло від осіб,
які підлягали обов'язковому декларуванню з донарахуванням до бюджету
530,0 тис. грн. і 50 декларацій від громадян, які скористалися правом на
податкову знижку.
Інформаційно-комунікаційний сектор
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа