close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

..."СПРИНТ-М" неутепленные (ширина пролета 12 метров);pdf

код для вставкиСкачать
ОБПРИСКУВАЧ МОТОРНИЙ РАНЦЕВИЙ
Інструкція з експлуатації
Будь ласка, уважно прочитайте цю інструкцію перед експлуатацією
даного пристрою і звертайтесь до неї за інформацією щоразу при
виникненні потреби
УВАГА:
перед
початком
роботи
двотактного мастила в паливі
перевірте
наявність
ЗМІСТ
Вступ……………………………………………………………………………………3
Технічні характеристики……………………………………………………….3
Збірка…………………………………………………………………………………..4
Робота………………………………………………………………………………….5
Безпека………………………………………………………………………………..8
Усування несправностей………………………………………………………10
Техобслуговування і тривале зберігання……………………………..12
Перелік деталей………………………………………………………………….15
1
ВСТУП
Шановний користувач!
Вітаємо з придбанням ранцевого обприскувача з механічним приводом «Дніпро-М».
Перед використанням обприскувача уважно прочитайте цей посібник, щоб
ознайомитись з правилами та технікою безпеки при користуванні, конструкцію
даного агрегату, а також довідатись, як правильно виконувати технічне
обслуговування та усувати несправності.
Ранцевий моторний обприскувач «Дніпро-М» не лише високоефективний, а й
високоякісний агрегат для захисту рослин.
Ранцевий обприскувач Дніпро М – переносний, рухомий і ефективний пристрій для
захисту рослин. Він використовується для профілактики і лікування хвороб рослин і
захисту від шкідників.
Бажаємо, щоб обприскувач «Дніпро-М» допомагав Вам збирати багатий урожай!
СПЕЦИФІКАЦІЯ
Найменування
Довжина х ширина х висота (мм)
Маса нетто (кг)
Ємність баку для хімікатів (л)
Частота обертання вентилятора (об/хв.)
Швидкість подачі хімікатів (кг/хв.)
Діапазон дальності (м)
Тип двигуна
Номінальна потужність (кВт / об/хв.)
Паливо
Спосіб запалювання
Спосіб запуску
Спосіб зупинки
Дані
500×435×740
≤ 11
14
≥ 7500
≥ 2,4
≥ 12
2-тактний бензиновий двигун з
повітряним охолодженням
2,13/7500
Суміш бензину і масла для двотактного
двигуна
Електронний
За допомогою котушки із зворотним ходом
Повне закривання дроселя
2
ЗБІРКА
1. Збірка для обприскування:
Зніміть дві гайки на баку для хімікатів
Змініть пластину для запилення на пластину
для обприскування
Потім зберіть бак для хімікатів і закрутіть
гайки, як це показано на рис.1.
1 - гайка
2 - пластина для обприскування
Рис. 1
Зніміть нижню кришку баку для хімікатів, встановіть притискну кришку, яка
з'єднана з гумовою трубкою (не забудьте надіти ущільнюючу шайбу), див. рис.2.
1 – кришка
3 - сітка фільтра
5 - гумова трубка
7 – з’єднуюча деталь
9 - пластина для
обприскування
2 - ущільнююча шайба
4 – трубка
6 – ущільнююча шайба
8 - притискна кришка
10 - ущільнююча шайба
Рис. 2
Приєднайте трубку для обприскування до машини, як показано на рис. 3.
1 - шланг
5 - з’єднуюча деталь
2 - затиск
6 - ручка
3 - пластикова трубка
7 - колінчастий патрубок
4 - перемикач
8 - сопло
Рис. 3
3
2. Збірка для розпилювання
(1) Згідно рис.4, від'єднайте бак для хімікатів, впускну гумову трубку, випускну
гумову
трубку,
сітчастий
фільтр
на
стороні
всмоктування,
пластину
для
обприскування, притискну кришку і патрубок, перейдіть до нижньої кришки бака
для хімікатів. Потім приєднайте трубку для запилення, як це показано на рис.5.
1 - шланг
2 - з’єднуюча деталь
3 - ручка
4 - колінчастий патрубок
Рис. 4
Рис. 5
(2) Установка важеля для
запилення:
Відповідно до вказівок на рис.6,
відрегулюйте тяговий шток і
з'єднувач, коли важіль для
запилення
знаходиться
в
крайньому нижньому положенні,
а пластина для запилення
повністю
закрита.
Потім
затягніть стопорну гайку.
Рис. 6
4
3. Монтаж запобіжного ланцюга
Гранульовані хімікати для запилення
можуть
викликати
електростатичні
ефекти. Це залежить від таких факторів,
як тип хімікатів, температура та вологість
повітря і т. д. Щоб захистити себе від
статичної електрики, використовуйте
запобіжний ланцюг. Чим сухіше стає
повітря,
тим
сильніше
статична
електрика, особливо при використанні
довгої мембранної трубки. Звертайте на
це особливу увагу. Монтуйте запобіжний
ланцюг згідно рис. 7.
Рис. 7
РОБОТА
1. Перевірка
(1) Перевірте, чи відповідає іскровий проміжок необхідній величині.
(2) Перевірте, чи затягнуті свічки запалювання і всі з'єднання.
(3) Перевірте, чи не засмічений канал повітряного охолодження. В іншому
випадку буде мати місце перегрів двигуна.
(4) Перевірте, чи не забруднений повітряний фільтр. В іншому випадку через бруд
зменшиться кількість всмоктуваного повітря, двигун працюватиме з перебоями і
споживатиме зайву кількість палива.
(5) Потягніть стартер 2-3 рази. Перевірте, чи нормально він обертається.
2. Заправка паливом
(1) Ніколи не заправляйте працючий або нагрітий двигун.
(2) Паливом для цієї машини є суміш бензину та масла для двотактних двигунів.
3. Заправка хімікатів
(1) Для підведення обприскувача до робочого стану, необхідно перевести
перемикач у вимкнений стан, після чого в агрегат заправляються хімікати, як це
показано на рис. 8.
Рис. 8
5
(2) При запиленні або розпиленні гранул, перед заправкою бака помістіть засувку
для запилення і важіль дросельної заслінки в крайнє нижнє положення, в іншому
випадку, при працюючій машині буде мати місце розбризкування хімікатів.
(3) Необхідно забезпечити розпорошення порошкоподібних хімікатів за короткий
час, тому що вібрація двигуна призведе до утворення агломерату і затвердінню
порошку. З цієї причини хімікати можуть розпорошуватися насилу.
(4) Перед тим, як вставляти кришку, видаліть порошок, який потрапив на отвір
бака, в іншому випадку кришку буде неможливо щільно закрити.
УВАГА: щоб уникнути витоку хімікатів щільно затягуйте кришку бака!
4. Запуск непрогрітого двигуна
(1) Переведіть ручку паливного дроселя
на середину регулятора. Потягніть ручку
стартера
і
забезпечте
її
повільне
повернення, але не допускайте вільного
руху при поверненні в попереднє
положення для уникнення пошкодження
стартера.
(2) Декілька разів натисніть запальний
балон, доки паливо не почне витікати в
прозору трубку (див. рис. 9).
Рис. 9
(3) Закрийте заслонку і тягніть за ручку стартера, поки не відбудеться запуск
двигуна.
(4) Відкрийте заслонку і, в разі необхідності, перезавантажте двигун.
(5) Залишіть працюючим на низьких оборотах двигун на 2-3 хв. для забезпечення
його прогрівання перед роботою. Переведіть ручку паливного дроселя в робоче
положення перед початком обприскування або запилення.
5. Пуск прогрітого двигуна
(1) Залиште заслінку повністю відкритою.
(2) Якщо двигун споживає занадто багато палива, залиште паливний дросель
повністю закритим, потягніть стартер 5-6 разів, потім запустіть двигун описаним
вище способом
6
6. Регулювання швидкості подачі
Якщо швидкість подачі не відповідає
фіксованому значенню, при знаходженні
важеля паливного дроселя в робочому
положенні,
або
якщо двигун не
зупиняється, коли ручка стартера в
крайньому
нижньому
положенні,
виконайте регулювання описаним нижче
способом.
Див. рис. 10.
(1) Послабте стопорну гайку.
(2) Обертайте регулювальний гвинт
вправо
для
зниження
швидкості і у зворотний бік для її
збільшення.
(3) Після завершення регулювання,
затягніть стопорну гайку.
Рис. 10
7. Зупинка двигуна
Переведіть обидві рукоятки управління в крайнє нижнє положення, що
забезпечить зупинку двигуна.
УВАГА: при працюючому двигуні шланг повинен бути приєднаний до агрегату,
інакше зменшиться кількість охолоджуючого повітря, що може пошкодити двигун.
Обприскування
1. Обприскування
Для зміни витрати хімікатів провертати регулюючий клапан, див. рис. 11.
Отвір
Росхід (кг/хв.)
1
1
2
1,3
3
2,1
4
2,5
Рис. 11
2. Запилення
При переміщенні ручки засуву для розпилювання в одне з трьох положень, є
можливість регулювання витрати порошку для розпилювання. Див. рис. 12.
7
Рис. 12
БЕЗПЕКА
1. Уважно прочитайте цей посібник з
експлуатації. Перед тим як приступити
до роботи з машиною, її потрібно добре
вивчити.
2. Вимоги до робочого одягу (рис. 13)
(1) Одягайте капелюх з полями.
(2) Одягайте захисні окуляри для
захисту від бруду і парів хімікатів.
(3) Одягайте марлеву маску.
(4) Одягайте довгі рукавиці.
(5) Одягайте захисний одяг для захисту
від отрути.
(6) Одягайте черевики.
Рис. 13
3. Не можна допускати експлуатації агрегату наступних осіб:
(1) душевнохворих
(2) осіб у стані алкогольного сп'яніння
(3) неповнолітніх та людей похилого віку
(4) осіб, які зазнали великого фізичного навантаження або не виспалися
(5) втомлених або хворих людей і всіх решта, хто не може нормально управляти
агрегатом
(6) осіб, які не знайомі з агрегатом
(7) вагітних або годуючих жінок
8
4. Пожежна безпека
(1) Не паліть і не направляйте вогонь до машини
(2) Ніколи не заправляйте нагріту або працюючу машину
(3) Ніколи не лийте паливо на машину. У разі проливання палива, витріть його
5. Пуск двигуна
(1) Перед пуском двигуна переведіть ручку засуву для розпилювання в крайнє
нижнє положення, в іншому випадку при пуску двигуна розпочнеться
розприскування хімікатів.
(2) Ніколи не стійте перед соплом, навіть при закритій засувці для розпилювання,
оскільки порошок, що залишився в трубці, при цьому видувається назовні. Див.
рис. 14
Рис. 14
6. Обприскування
(1) Найкраще працювати з обприскувачем в прохолодну погоду при слабкому вітрі,
наприклад, рано вранці або ближче до вечора. Це допоможе скоротити втрати на
випаровування і витік хімікатів, що поліпшить їх захисну дію.
(2) Оператор повинен стояти за вітром.
(3) При попаданні хімікатів в очі або в рот негайно промийте їх чистою водою і
зверніться до лікаря.
(4) Якщо у Вас болить або паморочиться голова, негайно припиніть роботу і
своєчасно зверніться до лікаря.
(5) З метою дотримання безпеки оператора, розпилювання потрібно виконувати
чітко згідно з вказівками виробника хімікатів та вимогами для ведення сільського
господарства.
(6) Якщо в процесі обробки Ви хочете зупинити двигун, спочатку потрібно закрити
засувку для запилення.
9
УСУНЕННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ
1. Двигун не заводиться або заводиться насилу.
Спочатку перевірте справність свічки запалювання. Опустіть свічку таким чином,
щоб її бічній полюс торкався циліндра. Потягніть ручку стартера і подивіться, чи
з'являються іскри. Коли Ви тягнете ручку стартера, будьте обережні і не
торкайтеся свічки запалювання, інакше Вас вдарить струмом. (Див. рис. 15.)
Рис. 15
Способи усунення несправностей описані у наведеній нижче таблиці
Проблема
Свічка
запалювання
Відсутня іскра свічки
запалювання
Індуктор
Ступінь стиснення і
подача палива в
нормі
Свічка запалювання
працює добре
Подача палива в
нормі
Паливо не
подається в
карбюратор
Причина
1. Вологі полюси
2. Полюси покриті нагаром
3. Пошкоджена ізоляція
4. Невірний іскровий проміжок
5. Обгоріли полюса
1. Пошкоджено обмотка
2. Пошкоджена ізоляція обмотки
3. Обрив проводу обмотки
4. Пошкоджено електронний
пристрій запалювання
1. Занадто багато палива в
циліндрі
2. Вода або бруд у паливі
1. Циліндр і поршневе кільце
зношені або порвані
2. Нещільно посаджена свічка
запалювання
1. Немає палива в баку
2. Засмічена сітка фільтра
3. Засмічено отвір для повітря в
баку
Спосіб усунення
Просушити
Очистити
Замінити
Відрегулюйте в
межах 0,6-0,7 мм.
Замінити
Виправити або замінити
Замінити
Замінити
Замінити
Злити
Замінити
Замінити
Потягнути
Заправити бак паливом
Очистити
Очистити
10
2. Недостатня потужність двигуна
Проблема
Ступінь стиснення в
нормі
Причина
1. Засмічена пластина фільтра
2. Через з'єднувальний патрубок
проходить повітря
3. Через з'єднувальну деталь
карбюратора проходить повітря
4. Перегрів двигуна
5. Вода в паливі
6. Сажа забиває глушник
1. Занадто розріджена паливна
(бензинова) суміш
2. Циліндр покритий нагаром
Перегрів двигуна
Шум або стукіт
в двигуні
3. Погане мастило
4. Погана робота двигуна (відсутня
форсунка)
1. Погане паливо
2. Нагар в циліндрі
3. Робочі деталі зношені або
пошкоджені
Спосіб усунення
Очистити
Затягнути
Затягнути
Зупинити і охолодити двигун, виключати
сильне навантаження і високу швидкість
протягом тривалого часу
Заправити новим паливом
Очистити
Відрегулювати карбюратор
Очистити
Використовувати моторне масло 2-Т і
відрегулювати пропорцію змішування
Правильно зібрати агрегат
Замінити
Очистити
Перевірити і замінити
3. Двигун зупиняється під час роботи
Проблема
Двигун раптово
зупиняється
Повільна зупинка
двигуна
Причина
1. Поганий контакт підвідного дроту свічки
запалювання
2. Биття поршня
3. Свічка покрита нагаром
4. Закінчилося паливо
1. Засмічений карбюратор
2. Засмічено отвір для повітря в баку
3. Вода в паливі
Спосіб усунення
Причина
1. Не відкривається засув для запилення
2. Негерметична кришка бака
3. Засмічено вхідний отвір
вентилятора
4. Порошок або гранули змішалися з
чужорідним тілом
5. Порошок або гранули збиваються у
великі шматки
6. Порошок або гранули мокрі
Спосіб усунення
Відрегулювати шток засуву
Затягнути
7. Занадто великі гранули
Замінити
Забезпечити нормальний контакт
Замінити для усунення несправності
Очистити свічку
Заправити бак паливом
Очистити
Очистити
Залити нове паливо
4. Запилення
Проблема
Розпилення не
відбувається або
відбувається в
пульсуючому режимі
Витік порошку
1. Пошкоджено ущільнювальну
шайбу бака
2. Розбалакався притискної
елемент бака для хімікатів
Очистити
Очистити
Роздробити великі шматки
Висушити
Виправити
Затягнути
11
5. Обприскування
Проблема
Суміш не
розпорошується або
розпорошується в
пульсуючому режимі
Витік суміші для
обприскування
Причина
1. Засмічені перемикач сопла або
регулюючий клапан
2. Засмічена трубка підведення
рідини
Спосіб усунення
Очистити
Очистити
3. Немає тиску або низький тиск
Затягнути кришку бака і закрутити дві
смушкові гайки
1. Пластина кришки для обприскування
встановлена неправильно
Забезпечити правильну установку
2. Ослаблені всі різьбові з'єднання
Затягнути
ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ І ТРИВАЛЕ ЗБЕРІГАННЯ
1. Пристрої обприскування
(1) Після завершення роботи видаліть всі залишки суміші для обприскування або порошку
з баку для хімікатів і всіх інших деталей.
(2) Після розпилення очистіть відповідний засув і бак для хімікатів зсередини і зовні.
(3)
Коли
агрегат
не
працює,
ослабте
кришку
баку
для
хімікатів.
(4) Після завершення очищення дайте машині попрацювати 2-3 хвилини на низьких
обертах.
2. Техобслуговування паливної системи
(1) Вода або бруд у паливі є однією з головних причин виникнення збоїв у роботі двигуна.
Регулярно очищайте паливну систему.
(2) Залишки палива, що довгий час знаходяться в паливному баку і карбюраторі,
утворюють осад і засмічують паливну систему.
3. Повітряний фільтр і свічка запалювання
(1) Щодня чистьте фільтр після завершення роботи. Бруд, що
налипає на губку, викликає зниження потужності двигуна.
(2) Перед встановленням фільтру на місце висушіть його.
(3) Усуньте плями нагару зі свічки запалювання і встановіть
іскровий проміжок, рівний 0,6-0,7 мм. Див. рис. 16.
Рис. 16
4. Тривале зберігання
(1) Очистіть машину і нанесіть на металеві деталі антикорозійне мастило.
(2) Зніміть свічку запалювання і налийте 15-20 г. моторного мастила для 2-тактних
двигунів у циліндр через полюс свічки запалювання. Потягніть ручку стартера 4-5 разів,
щоб забезпечити поширення масла всередині двигуна. Повільно тягніть за ручку до тих
пір, поки поршень не досягне верхньої точки ходу. Залиште його в такому положенні і
встановіть свічку запалювання.
(3) Зніміть бак для хімікатів, очистіть засув для запилення, а також бак для хімікатів
зсередини і зовні, після чого встановіть бак на колишнє місце і залиште кришку у
незатягнутому положенні.
(4) Все паливо з паливного баку і карбюратора повинно зливатися.
(5) Накрийте агрегат пластиковою пилозахисною плівкою і зберігайте його в чистому і
сухому місці.
12
13
14
Список запасних деталей двигуна, зображених на рис. 1
№
сер.
№ деталі
Назва деталі
К-сть
№
сер.
№ деталі
Назва деталі
К-сть
1-1
GB9074.4
M4X20
Болт
6
1-40
1E36F.10-2
Кільце
стопорне
2
1-2
1E46FP-3
Гумова
прокладка
1
1-41
1E36FP.5-2
Поршень
1
1-3
1E36FP-1
Опорна планка
1
1-42
1E36FP.5-1
1-4
1E36FP.6.1.1
4
1-43
1E36F.10-3
1
1-44
1E36FP-6
Міцний корпус
1
1-45
1E36FP-7
Пружина
стартера
1
1-46
Барабан
1
1-47
Шнур стартера
1
1-48
1-5
1-6
1-7
1-8
1E40FP-3Z.42
1E40FP-3Z410
1E40FP-3Z.47
1E36FP.6.1-1
1-9
Корпус
стартера
Рукоятка
стартера
Поршневий
палець
Поршневе
кільце
Прокладка
циліндра
1
2
1
Циліндр
1
Шайба
4
GB93-5
Шайба
4
GB70 M5X20
GB9074.4
M4X10
Гвинт
4
Гвинт
3
1
1
GB848-5
1-10
1E46FP.3-5
Шайба
1
1-49
1-11
1-12
GB67 M5X12
1E36FP.6
Гвинт
Стартер в зборі
1
1
1-50
1-51
1-13
1E36FP.6.2-2
Плектр
1
1-52
L7T(LD)
1-14
1-15
1E36FP.6.2-3
1E36FP.6.2-1
Пружина
Храповик
1
1
1-53
1-54
1E36FP-8
1E36FP-3
1-16
GB896-4
Шайба
1
1-55
1E36FP-4
1-17
GB97.1-8
1E40FP-3Z11
Шайба
2
1-56
1E36FP-5
Ковпачок
Пружина
Свічка
запалювання
Защита
Прокладка
Перехідник
карбюратора
Шайба
Сальник
2
1-57
1E36FP.1
Карбюратор
1
1E36FP.4-1
Задний картер
2
1-58
GB9074.4
M5X55
Гвинт
3
Підшипник
2
1-59
1E46FP.9.-1
Труба
1
Корпус
1
Серцевина
1
Ковпачок
1
1-18
1-19
1-20
GB2766202/P5
1E46FP.9.11
1E46FP.9.12
1E46FP.9.13
1
1
1
1
1
1-21
1E36FP.5.1
Вал колінчастий
1
1-60
1-22
GB1099
Шпонка 3х13
1
1-61
1-23
1E36FP.4-2
Прокладка
1
1-62
1-24
1E36FP-2
1
1-63
1E36FP-9
Прокладка
1
1-25
1-26
1-27
1E36FP-10
1E36FP.7
GB70 M6X20
Ущільнююче
кільце
Прокладка
Глушник
Гвинт
1
1
2
1-64
1-65
1-66
Корпус
Клеймо
Планка
1
1
1
1-28
GB93-6
Шайба
2
1-67
1E36FP.2-2
1E46FP.7-8
1E36FP.2-1
GB9074.4
M4X16
Гвинт
2
1-29
GB97.1-6
Шайба
2
1-68
1E46FP.7-2
1-30
GB119
Штифт В4х10
2
1-69
1E46FP.7-4
1-31
1E36FP.4-3
Передній картер
1
1-70
1E46FP.7-5
1-32
Магнето
1
1-71
1E46FP.7-7
1-33
Маховик
1
1-72
1E46FP.7-6
Кришка
фільтру
Елемент
фільтруючий
Корпус
фильтру
Клеймо
Кришка
корпусу
Шайба
1
1-73
1E36FP-3(F)
Прокладка
1-34
GB859-8
1
1
1
1
1
2
15
1-35
GB6170-M8
Гайка
1
1-74
1E36FP-5(F)
Перехідник
карбюратора
1
1-36
GB9074.4
M4X14
Гвинт
2
1-75
1E36FP-4 (F)
Патрубок
1
1
1-76
GB9074.4
M5X25
Гвинтова група
2
1
1-77
PZ10JK
Карбюратор
1
Катушка
запалювання
Провід високої
напруги
1-37
1-38
1-39
IE46FP.6-2
Підшипник
1
Список запасних деталей двигуна, зображених на рис. 2
№
сер.
№ деталі
Назва деталі
К-сть
№
сер.
№ деталі
Назва деталі
К-сть
2-1
GB818M5X20
Гвинт
2
2-66
GB6170 M5
Гайка
1
2-2
3F-30-10
Шайба
4
2-67
GB3452
2-3
GB889 M5
Гайка
2
2-68
3WF-3.25.4
2-4
3F-30.10
Ремінна Група
2
2-69
Гайка
Протектор
1
2-5
3F-30-11
Пластиковий
затиск
4
2-70
3WF-8.1-2
Кришка
1
2-6
3WF-8.9
Задній килимок
1
2-71
2-71 SG79
8X1.5X500
2-7
3WF-8.7-1
Рама
1
2-72
3WF-8-4
2-8
3F-30.7-2
Заглушка
1
2-73
3WF-3.17.11
2-9
3F-30.12
Гумовий цілик
2
2-74
3WF-8.1-1
Пластикова
трубка
Опора для
номерного
знаку
Повітряний
клапан
Ущільнююча
шайба
2-10
3F-30.13
Гайка
3
2-75
3WF-8.11.1
Затиск
1
2-11
3WF-8.10
Опора
1
2-76
3WF-8.1-3
Бак
1
2-12
GB96 6
Шайба
2
2-77
3WF-8.1.3
Сітка фільтру
1
2-13
GB818
M6X12
Гвинт
2
2-78
2-14
3WF-8.3
Трубка в зборі
1
2-79
2-15
3WF-8.3-2
Трубка
1
2-80
Ущільнююча
шайба
З’єднувальна
трубка
Кришка
з’єднувача
2-16
3WF-8.3-1
1
2-81
3WF-3.17.22
3WF-3.20.22
3WF-3.20.21
3WF-3.17.21
Кришка
1
2-17
3WF-8.3-3
Трубка
1
2-82
3WF-8-1
Ярлик
1
2-18
3WF-8.2
Трубка в зборі
1
2-83
3WF-8.1.1
Пластина для
розпилювання
1
2-19
3WF-8.2.1-
Трубка
1
2-84
GB3452.1
4.87X1.8
Ущільнююча
шайба
1
2-20
3WF-8.2.1-2
1
2-85
GB62 M5
Гайка
1
2-21
3WF-8.2-1
1
2-86
3WF-8.1.1-3
Кришка
1
Ущільнююча
шайба
Ущільнюючий
ремінь
Ущільнююча
шайба
Запобіжний
ланцюг
1
1
1
1
1
1
2
1
1
16
2-22
3WF-8-2
Затискна планка
2
2-87
GB822
M4X10
Гвинт
2
2-23
GB9074.4
M6X40
Гвинт
2
2-88
3WF-8.1.1.1
Кришка
1
2-24
GB119-86
Штифт В6х32
2
2-89
GB845
ST4.2X13
Гвинт
1
Болт
2
2-90
3WF-8.1.1-4
Стопор
1
Шайба
2
2-91
3WF-8.1.1-1
Штифт
1
2-26
GB798
M8X65
GB97.1 8
2-27
GB6170 8
Гайка
2
2-92
3WF-8.1.1.2
Опора
2
2-28
3WF-8.5
Паливний бак
1
2-93
Шайба
1
2-29
EB-415.4.1-1
Кришка баку
1
2-94
3WF-8.1-4
3WF-3.17.11
Трубка
1
Пластикова
кришка
Кришка фільтру
1
2-95
3WF-8.1.2
2-31
BG305.10.23
BG328.7-4
1
2-96
2-32
BG305.10.2-2
Гумова кришка
1
2-97
2-33
3WF-8.5.1
Паливний бак
1
2-98
2-34
3WF-8.5-2
Трубка
1
2-99
2-35
3WF-3-3
Затиск
2
2-100
2-36
3WF-8.5-1
Паливопровід
1
2-101
2-37
3F-30.5-1
Заглушка
1
2-102
3WF-8.11.2
3WF-8.11.14
3WF-8.11.13
3WF-8.11.12
3WF-8.11.21
3WF-8.11.15
3WF-8.11-1
2-38
3WF-8.6
Контроллер
1
2-103
2-39
3WF-8.6-1
Градуатор
1
2-104
2-40
GB9074
M5X14
Гвинт
7
2-41
3F-30.6-2
Рукоятка
2-42
3F-30.6.5
2-43
2-25
2-30
Пластина для
розпилювання
Хомут
1
1
Гвинт
1
Стопор
1
Товста шайба
1
Затиск
1
З’єднувач
1
Шланг
1
3WF-3.19-1
SG79∅8X1.5
X540
Затиск
Пластикова
трубка
1
2-105
3WF-3.19.1
Перемикач
2
2
2-106
SG79∅8X1.5
X750
Пластикова
трубка
1
Важіль
розпилювання
1
2-107
3F-30.18.3
З’єднувач
1
GB9074.4
Гвинтова група
1
2-108
3WF-8.11-2
Колінчастий
патрубок
1
2-44
3WF-8.6-2
Пластина
1
2-109
3WF-8.1.1-3
Клапан
1
2-45
3WF-2.6A
Штифт
1
2-110
Шайба
1
2-46
3WF-2.67-7
Ручна тяга
1
2-111
Форсунка
1
2-47
GB6172 M5
Гайка
1
2-112
Форсунка
16
2-48
3WF-3-15
З’єднувач
1
2-113
Шайба
1
2-49
3WF-8.6.1
Важіль дроселя
1
2-114
Колесо
1
2-50
3WF-8.6.4
З’єднувальна рама
1
2-115
Место посадки
1
2-51
3F-30.3.1
Шток вала
1
2-116
Гайковий ключ
1
2-52
GB896-86-8
Кільце
1
2-117
Затиск
1
2-53
GB3452.1.6.9X1
.8
1
2-118
Гвинтова група
2
2-54
3F-30.3-2
Ущільнююча
шайба
Вісь клапанного
коромисла
1
2-119
Рукоятка
1
GB1235
16X2.4
3WF-8.11.21
3WF2.6.4.3.1.1
3WF2.6.4.3.1-1
3WF2.6.4.3.1-3
3WF2.6.4.3.1-2
3WZ-4.15.1
3WF-8.11.11
GB9074.4
M5X25
3WF-2.6.4-8
2
17
2-55
GB9074.4
M4X14
Гвинт
2
2-120
ZB4-5-4-01
Хомут
1
2-56
3WF-8.4
Дросельний
кабель
1
2-121
GB6170 M5
Гайка
1
2-57
GB9074 M5X40
Гвинт
2
2-122
EB415.4.1-1
Кришка баку
1
2-58
GB9074 M5X25
Винт
8
2-123
BG305.10.1
Сітка фільтру
1
2-59
3WF-8.8.2
Спіральний кожух
1
2-124
3WF-8F.5-1
Ущільнююча
прокладка
1
2-60
GB70 M5X2010.9
Гвинт
3
2-125
3WF-8F.5-1
Топливный бак
1
2-61
GB859 5
Шайба
3
2-126
GB96-5
Шайба
2
2-62
GB97.1 5
Шайба
3
2-127
GB9074.3
M5X16
Гвинтова група
2-63
3WF-8.8.3
Крильчатка
1
2-128
3WF-3-3
Затиск
2
2-64
3WF-8.8.1
Спіральний кожух
1
2-129
BG415-6
Паливопровід
1
2-65
3F-30.18-4
Гумова пробка
2
2-130
3WF-8F.8.1
Спіральний
кожух
1
2
18
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа